MENU
Jesteś tutaj: Usługi Jaki podarować pracownikom prezenty świąteczne?

Jaki podarować pracownikom prezenty świąteczne?

10:36, dnia 15 listopad 2022r.
Kategoria:Usługi
346
0

Firmy starają się obchodzić święta i obdarowywać pracowników prezentami. Prezenty te powinny podobać się pracownikom, być zabawne, uniwersalne i zwiększać lojalność pracodawcy. Znalezienie idealnego prezentu może wymagać wiele wysiłku. Dowiedz się, jakie prezenty dać swoim pracownikom na święta.

Jakie prezenty dać swoim pracownikom na Boże Narodzenie?

Zestaw prezentowy z markowymi słodyczami

Zestawy prezentowe na święta to eleganckie i przemyślane prezenty, które pokochają pracownicy. Są zarówno praktyczne, jak i atrakcyjne, a do tego spełniają wszystkie najważniejsze funkcje. Kosz można wykorzystać nawet we własnym domu, zwłaszcza jeśli znajduje się w eleganckim drewnianym pudełku.

Powinieneś również rozważyć, co zawiera kosz, gdy decydujesz, jaki prezent świąteczny dać swoim pracownikom. Powinieneś rozważyć uniwersalny model, który zawiera regionalne lub markowe produkty. Możesz mieć pewność, że jakość prezentu będzie doskonała i sprawi, że odbiorcy będą jeszcze bardziej szczęśliwi. Do popularnych prezentów należą kosze wypełnione słodyczami, kawą lub likierem.

Praktyczne bony upominkowe

Bony upominkowe można kupić w każdym sklepie, restauracji czy teatrze. To świetna opcja, jeśli nie wiesz, jaki prezent podarować swoim pracownikom w ramach świątecznego upominku. Zwróć uwagę na wysokość karty podarunkowej - dwie osoby powinny być w stanie zamówić daną atrakcję.

Bon podarunkowy ma jedną wadę - pracownik nie będzie wiedział, ile pracodawca wydał na jeden prezent. Warto wybrać uniwersalne miejsce na prezent, które spodoba się wszystkim odbiorcom prezentu.

Prezent finansowy

Wielu pracowników będzie szczęśliwszych z prostego i powszechnego prezentu w postaci dodatku finansowego. Niespodziewana gotówka to miła niespodzianka, zwłaszcza w obecnych czasach inflacji. Nie da się w tej sytuacji wręczyć dużej kwoty, która ucieszy większość pracowników. Koperta z gotówką nie jest też zbyt elegancka. Trzeba też wziąć pod uwagę, że takie prezenty są droższe dla pracodawców. Nie można ich jednak odliczyć od podatku.

Warto zastanowić się, czy masz w zanadrzu prezent świąteczny dla pracowników, który zostanie doceniony przez ich współpracowników, nawet jeśli Twoja firma ma nadwyżkę.

Logo firmy na materiałach biurowych

Ten prezent jest ponadczasowy, uniwersalny i praktyczny. Nie jest to wyjątkowy prezent, ale można go wykorzystać do reklamowania swojej firmy. Wystarczy, że umieścisz swoje logo na widocznej części notesu, długopisu czy kalendarza. Warto zainwestować w akcesoria biurowe, jeśli nie wiesz, co podarować swoim pracownikom na święta.

Śmieszne kubki lub eleganckie filiżanki

Nie jesteś pewien, jaki prezent podarować swoim pracownikom w te święta? Możesz wybrać prezent, który jest uniwersalny i spodoba się każdemu. Zestaw dwóch filiżanek i spodków w pięknym pudełku prezentowym spełni wszystkie te wymagania. Ten prezent jest praktyczny i stylowy.

Możesz sprawić, że Twoi pracownicy poczują się bardziej związani, jeśli w Twojej firmie jest wielu młodych ludzi. Kubek z humorystycznym napisem i dobra kawa to świetny prezent.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*