MENU
Jesteś tutaj: Branża funeralna Kamieniarstwo Józefów

Kamieniarstwo Józefów

02:58, dnia 26 maj 2022r.
Kategoria:Branża funeralna
463
0

Miecznikowscy kamieniarstwo JózefówGranit

Ta skała jest nam szczególnie bliska, ponieważ wykonuje się z niej nasze nagrobki. Granit powstaje w głębi ziemi w wyniku powolnego stygnięcia magmy pod ogromnym ciśnieniem setek, a nawet tysięcy ton. Importujemy granit ze wszystkich części świata, aby zapewnić Państwu materiały najwyższej jakości.

Właściwości granitu

Kamień ten jest jednym z najtrudniejszych do zadrapania i innych uszkodzeń. Jest odporny na mróz, wilgoć i promieniowanie UV. Kamień ten jest idealny do stosowania na zewnątrz. Długo zachowuje swój połysk. Jest to szczególnie ważne w przypadku pomników cmentarnych, które mają za zadanie godnie uhonorować naszych bliskich.

Pielęgnacja granitu

Jest to bardzo proste. Wystarczy ciepła woda, szczotka lub szmatka. Do czyszczenia silniejszych plam zalecamy użycie detergentu. Następnie należy je spłukać wodą. Warto zainwestować w eleganckie świeczniki, aby zaoszczędzić czas i uniknąć żmudnego szorowania.

Nagrobki Józefów

Teraz już wiemy, dlaczego granit jest cenny. Pozwól, że opowiemy Ci więcej o pomnikach i nagrobkach, które tworzymy dla mieszkańców Józefowa.

Zaczynamy od nagrobków pojedynczych, ponieważ są one najczęściej spotykane na polskich cmentarzach. Pozwalają one na pochowanie do trzech trumien na jednej szerokości.

Pięknym symbolem miłości są nagrobki podwójne (w tym przypadku płyta), które są pięknym sposobem na okazanie swojej miłości do płyty nagrobnej. Ten rodzaj pomnika pozwala na umieszczenie dwóch trumien obok siebie. Podwójny nagrobek może również oznaczać dwie płyty z inskrypcjami. Może się to wydawać kosztowną inwestycją, ale pozwoli ona pomieścić dwa razy więcej członków rodziny niż pojedyncza, a w dłuższej perspektywie zaoszczędzi wiele czasu i stresu.

Nasze nagrobki urnowe Józefów, mimo że są niewielkie, są niezwykle stylowe. Piwnica może być wybetonowana, aby umożliwić dodanie kolejnych urn. Ponieważ zużywamy mniej kamienia, jest to najbardziej ekonomiczna opcja w naszym zakładzie kamieniarskim.

Pozostała część oferty Miecznikowskich

Oferujemy również usługi kamieniarskie:

  • Napisy nakładane i ryflowane
  • Tradycyjne zdjęcia porcelany w 3D.
  • Portrety w kamieniu
  • Ławki,
  • Podstawki,
  • Krzyże,
  • Rzeźby,
  • Wazony,
  • Ozdoby nagrobkowe itp.

Nagrobkowi można nadać nowoczesny wygląd poprzez dodanie rzeźb lub zastosowanie zaokrąglonych kształtów.

Ważne jest, aby między pomnikami pozostawić wolne przestrzenie.

Nawet najdroższy i najpiękniejszy pomnik nie będzie dobrze wyglądał pośród krzewów i otoczony błotem.

Nasze usługi obejmują nie tylko wykonanie nagrobka, ale także zagospodarowanie terenu wokół niego. Przestrzenie między pomnikami możemy wypełnić kamieniami lub kostką brukową. W ten sposób teren wokół nagrobka zmieni się w coś przyjemnego wizualnie, bez konieczności usuwania chwastów i błota.

Wanny z hydromasażem 01:57, dnia 24 maj 2022r.
Ciasto na pizzę 03:59, dnia 29 maj 2022r.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*