MENU
Jesteś tutaj: Wynajem konstrukcji budowlanych Wynajem szalunków Wołomin

Wynajem szalunków Wołomin

23:57, dnia 23 maj 2022r.
428
0

Jaki jest najlepszy wynajem szalunków? Wołomin wybiera VIKA

Wynajem szalunków WołominNasza firma specjalizuje się w wynajmie szalunków ściennych i stropowych. W naszej ofercie można znaleźć również szalunki fundamentowe i słupowe.

Co nas wyróżnia? Nasze stawki wynajmu są najniższe w regionie. Wołomin i okoliczne miejscowości nie wynajmą szalunków za mniej niż my. Oferujemy również możliwość stworzenia własnych warunków.

Stosujemy systemy starannie zaprojektowane przez firmy DOKA i PERI. Którzy są Liderami na  rynku. Dzięki nim jesteśmy dumni, że możemy pracować na najwyższej jakości szalunkach oraz na ich wyjątkowej trwałości i uniwersalności.

Co to są szalunki?

Zestaw elementów, które są niezbędne do uformowania lub wykonania określonego kształtu (np. mieszanki betonowej, która może wytrzymać obciążenie). Ta tymczasowa konstrukcja składa się z metalowych podpór, płyt ze sklejki wodoodpornej i innych elementów. Po wykonaniu zbrojenia szalunki są najczęściej wykorzystywane do wylania podłogi i fundamentu, zgodnie z planem architekta. Aby zapewnić trwałość szalunków, kierownik budowy musi zatwierdzić prace przed ich wylaniem. Lepiej jest wypożyczyć "gotowe" szalunki, niż ryzykować nieprzyjemne sytuacje lub poniesienie dodatkowych kosztów. Niech to zdanie poprowadzi Cię do "Szalunków Wołomin".

Co mamy do zaoferowania w zakresie Szalunków w Wołominie?

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, takie jak:

  • podpory,
  • dźwigary,
  • statywy,
  • sklejka,
  • głowice.

Elementy te można wykorzystać do tworzenia:

  • szalunków ściennych,
  • szalunki stropowe
  • szalunki fundamentów.

Oferujemy również usługę transportu w dwie strony na terenie Wołomina, abyście Państwo, nasi klienci, nie musieli się martwić.

Dlaczego wynajem szalunków w Wołominie się opłaca?

Do wykonania klasycznych szalunków używa się drewna. Musisz zakupić własne elementy, takie jak belki, podpory i deski. Oznacza to, że ekipa budowlana będzie musiała wykonać je od podstaw ręcznie, co może przysporzyć pracownikom dodatkowego czasu.

Gotowe formy to oszczędność czasu i pieniędzy. Po szalunki warto udać się do wypożyczalni. VIKA to najlepszy wybór dla Wołomina.

Wynajem szalunków - opłacalność

Być może zadajesz sobie pytanie: "Czy to jest opłacalne?". Jest.

Jeśli spojrzysz na to ekonomicznie, wyobraź sobie, ile elementów musiałbyś mieć, aby zastąpić nasze gotowe systemy. Konieczny byłby zakup kilkudziesięciu podpór drewnianych o długości około 3 m, kilku m3 desek, belek drewnianych oraz wszystkich narzędzi potrzebnych do obróbki. Potrzebne są również akcesoria, takie jak wkręty, kliny, gwoździe i śruby.

Następnie należy je zacisnąć i przymocować do belek. Na koniec należy je zaklinować na miejscu. Niestety, zbyt duża liczba desek na górze nie zapewni wystarczającej szczelności, aby zapobiec zalaniu. Konieczne będą poprawki. Wymaga to czasu, a ponadto trzeba będzie doliczyć pensje dla pracowników. Czy warto podejmować ten wysiłek? Gotowe systemy są szybsze i tańsze.

VIKA jest firmą, która oferuje profesjonalne doradztwo i poradnictwo. Nasza firma jest liderem w swojej dziedzinie. Rozumiemy też naszych klientów i pomagamy im w wyborze odpowiednich materiałów. Możemy również przewieźć Cię na plac budowy i z powrotem.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania oferty cenowej i odpowiedzi na wszelkie pytania.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*