MENU
Jesteś tutaj: Mechanika / Regeneracja Czyszczenie i regeneracja DPF Ząbki

Czyszczenie i regeneracja DPF Ząbki

22:56, dnia 18 maj 2022r.
438
0

Czyszczenie i regeneracja DPF ZąbkiDbasz o swój samochód. Regularnie wymieniasz olej, używasz dobrego paliwa, od czasu do czasu szorujesz samochód w myjni, czyścisz klimatyzację, wieszasz pachnące ozdoby. Czy zapominasz zwracać uwagę na małe rzeczy? Są one niewidoczne na pierwszy rzut oka, ale równie ważne dla funkcjonowania Twojego samochodu.

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio był wymieniany filtr cząstek stałych? Czy zauważyłeś zwiększone spalanie lub znacznie wyższe obroty podczas postoju? Objawy te, a także inne, mogą wskazywać na zablokowany filtr DPF. Mogą one prowadzić do katastrofalnych skutków, ponieważ silnik może zostać zabrany, a jego naprawa może kosztować tysiące złotych.

Co to jest filtr cząstek stałych w oleju napędowym? Co to jest czyszczenie DPF?

W układzie wydechowym znajduje się filtr DPF. Jego zadaniem jest usuwanie sadzy i innych substancji ubocznych z rury wydechowej.

Filtr DPF jest czyszczony automatycznie podczas długich podróży. Sadza jest wtedy wypalana, a wszelkie szkodliwe substancje są usuwane z filtra.

Jak każde inne urządzenie, filtr w końcu traci swoją skuteczność i zaczyna się zużywać. Dzieje się tak, gdy wewnątrz filtra gromadzi się popiół, którego nie można wypalić. Nie należy ignorować objawów zapchania.

Jeśli filtr DPF wymaga regeneracji (po co kupować nowy?), Stabilis Warszawa może Ci pomóc!

Czyszczenie filtra DPF Ząbki

Dbamy o każdego klienta. Kochamy Ciebie i Twoje pojazdy. Choć mieścimy się w Warszawie i możemy obsługiwać zlecenia z każdej części kraju, nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, możesz wysłać filtr kurierem lub dostarczyć go do nas osobiście.

Czyszczenie filtrów DPF. Stabilis to marka, której zaufały Ząbki.

Jest wiele firm, które oferują usługi w zakresie filtrów cząstek stałych. Dlaczego powinieneś wybrać nas? To nie jest banalne.

Nasz zespół to profesjonaliści z dużym doświadczeniem i doskonałymi maszynami FFSolution. Nasze doświadczenie jest duże, a regeneracja DPF nie jest dla nas nowością. Cały proces czyszczenia jest wykonywany profesjonalnie, sprawnie i na czas. Najbardziej zaawansowana metoda hydrodynamiczna pozwala nam zagwarantować najwyższy poziom regeneracji.

Nie narusza to struktury filtra DPF. Nie oznacza to, że filtr musi być ponownie cięty i spawany. Do czyszczenia (mycia) filtrów używamy biodegradowalnych, specjalistycznych detergentów. Skutecznie rozpuszczają one nagromadzony popiół i inne pozostałości, są bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i dla filtra.

Po wysuszeniu i umyciu przeprowadzamy próby ciśnieniowe i przekazujemy ich wyniki. Jeśli nasze wysokie standardy nie zostaną spełnione, powtarzamy ten proces. Możesz mieć pewność, że Twój filtr zostanie zwrócony w idealnym stanie. Taki zregenerowany filtr ma wysoką sprawność 98-99%!!!. Dlaczego warto kupić nowy filtr?

Filtr DPF - jego czyszczenie to nasz chleb powszedni

Mamy duże doświadczenie w branży, doskonałą wiedzę o samochodach, pasję, profesjonalizm i jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać każde zlecenie. Zajmujemy się również czyszczeniem innych filtrów.

  • FAP,
  • DOC,
  • SCR,
  • i katalizatory.

Pomożemy Ci pozbyć się zatkanego filtra, zanim kupisz nowy. Zobacz, ile możesz zaoszczędzić. Jak to jest? Czy jesteś gotowy, aby się przekonać?

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*